NETRADICINĖ PAMOKA „MĖGINTUVĖLIS.LT“

Pamokėlės  metu mokiniai  sužinojo, kas ta laboratorija, kas joje vyksta, kartu susipažinome su chemijos mokslu, be kurio žinių laboratorijoje dirbti neįmanoma. Susipažinome su saugumo taisyklėmis, kurių laikomasi laboratorijoje. Mokiniai naudojo apsauginius  akinius, susipažino su laboratorija, mėgintuvėliais, kurie buvo naudojami atliekant bandymus, sužinojo jų pavadinimus. Visi pamatė kaip atliekama eksperimentai  su įvairiomis cheminėmis medžiagomis. Mokinius sužavėjo bandymas, kai įdėjus sauso ledo į karštą vandenį, tirpalas putojo ir veržėsi pro  mėgintuvėlių kraštus. Mokiniai  buvo nustebinti ir sužavėti, galėdami palaikyti rankose ledą ir pabūti muilo burbule. Visus šiuos triukus išbandėme ir mes, suaugusieji. Visi kartu atlikome eksperimentus ir sužinojome daug naujų dalykų.

Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Klimienė