Netradicinė pamoka

Birželio 13 dieną Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Neringa Tumasonienė ir biologijos mokytoja Živilė Gervelienė su 5 klasės mokiniais vyko į Kalvarijos sav. Zooparką, kuriame buvo vedama integruota, netradicinė pamoka „Gyvūnas. Jo aprašymas“. Nuvykę į zoologijos sodą mokiniai pasinėrė į kelionę po zoologijos sodo gyvūnų gausybę. Naudodamiesi zooparko informacijos šaltiniais ir turimomis žiniomis mokiniai turėjo paruošti lankstinuką „Mano knyga apie gyvūną“: aprašyti gyvūną ir papasakoti kodėl jį pasirinko, nupiešti jo vaizdą, parašyti mitybą, nurodyti, kokioje ekosistemoje gyvena, kaip prisitaiko gamtoje ir t.t. Mokiniai pamokos metu ne tik pažino gyvūnus, gyvenančius įvairiuose pasaulio žemynuose,  bet ir patyrė puikius, džiugius, laiko neišdildomus įspūdžius. Smagu žinių bagažą kaupti ne tik mokyklos kabinetuose, bet ir netradicinėse aplinkose.