Netradicinė istorijos–anglų kalbos pamoka

Netradicinė istorijos–anglų kalbos pamoka „Brno-Viena-Olomoucas skirtingais istorijos laikotarpiais” vyko 2024 m. balandžio 19-21 dienomis Čekijoje ir Austrijoje, kurią vedė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos  mokiniams jų mokytojos Ilona Akromienė, Kristina Švitrienė, Audronė Pileckienė kartu su 700.lt Kelionėsveža ir gidu Arvydu. Gimnazistai aplankė Čekijoje esantį BRNO miestą ir susipažino su jo senamiesčiu, Austrijos sostinėje Vienoje, Habsburgų dinastijos rezidencijos aplinkoje sužinojo 600 metų Habsburgų imperijos istoriją, lankėsi seniausiai egzistuojančiame pasaulyje Vienos zoologijos sode bei išvykstant į namus aplankė  Olomouce (Čekija) – įkurtą garsiojo Julijaus Cezario fontaną, susipažino su miesto istorija ir kt.

Mokytojai, mokiniai  dėkoja Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai, tėvams už sudarytas galimybes išvykti į Čekiją ir Austriją, aplankyti, realiai pamatyti ir išgirsti šių šalių istorijas. 700.lt Kelionėsveža direktoriui Ryčiui Pavolui už gerai suorganizuotą kelionę, gidui Arvydui už istorines žinias ir ne tik, „Vilnedos“ vairuotojams Andriui Valiukevičiui ir Olegui Chotianovič už saugų vežimą bei supratimą.

Mokytojos Ilona Akromienė,
Audronė Pileckienė,
Kristina Švitrienė

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra