Netradicinė integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Lazdijų krašto ežerai”

Rugsėjo 27 dieną 5c klasėje vyko netradicinė integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Lazdijų krašto ežerai“, kurios metu buvo ugdomos pažinimo, socialinė, kultūrinė kompetencijos. Pamoką vedė mokytojos Zita Šklėrienė, Audronė Pileckienė. Mokiniai Urtė Burbulevičiūtė, Milėja Pupšytė, Gustė Kurauskaitė, Isajus Sušinskas papasakojo legendas apie Lazdijų rajone esančių Galadusio, Dusios, Rimiečio ežerų kilmę.  Eimantas Anulis padeklamavo mūsų kraštiečio Jono Endrijaičio eilėraštį „Baltajo ežeras“. Mokinė Urtė Burbulevičiūtė prabilo gražia dzūkų tarme. Po pamokos 5c klasės mokiniai vyko į Lazdijų turizmo informacinį centrą, kur dalyvavo Tarptautinei turizmo dienai skirtame renginyje – tautodailininko Petro Čerkelio parodos „Lazdijų  krašto ežerai“ pristatyme. Parodos metu minėti mokiniai papasakojo legendas, apžiūrėjo tautodailininko paveikslus.

Mokytoja Audronė Pileckienė