Nauja pradžia…

„Visada reikia žinoti, kada baigiasi eilinis tavo gyvenimo etapas. Užsiveria ratas, užsidaro durys, baigiasi skyrius – nesvarbu, kaip jį pavadinsi. Svarbiausia palikti praeičiai tai, kas jau yra praeitis“ (Paulo Coelho).

Kiekviena nauja pradžia – tai iššūkis, reikalaujantis prisitaikymo prie naujų aplinkybių, naujų žmonių ir naujų situacijų. Taip pat tai – didelis pasirinkimas ir proga patirti naujų dalykų, įgyti naujų įgūdžių ir plėtoti savo potencialą.

Balandžio 28 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bendruomenė su nauja pradžia sveikino net tris gerbiamus asmenis. Tarp jų – rajono merė Ausma Miškinienė, pradėjusi antrą vadovavimo kadenciją, Dalius Mockevičius – buvęs Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, šiandien pradedantis eiti mero pavaduotojo pareigas. Taip pat – Erika Poškevičienė, naujoji Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorė.

Tardama sveikinimo žodį rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė pabrėžė, kad švietimas buvo, yra ir bus jos prioritetinė sritis bei visiems linkėjo susitelkimo ir ryžto įveikiant visus iššūkius.

Mero pavaduotojas Dalius Mockevičius taip pat teigė, kad švietimo sistema bus viena iš jo kuruojamų darbo sričių, todėl nuo pažįstamos veiklos nenutols ir, jeigu tik reikės, visada bus pasiryžęs patarti bei padėti.

Labai šiltai bendruomenei prisistatė naujoji gimnazijos direktorė Erika Poškevičienė. Savo kalboje ji prisiminė vaikystės ir jaunystės vasaras, praleistas mūsų rajone, todėl šis kraštas jai mielas ir nesvetimas. Kalbėdama susirinkusiems ji akcentavo tris svarbiausius dalykus, visada padedančius lengviau rasti kelią į žmonių širdis. Tai – pagarba žmogui, pasitikėjimas ir atsakomybė.

Audringais plojimais gimnazijos darbuotojai taip pat padėkojo pavaduotojai ugdymui Virginijai Spitrienei. Už šiltą bendravimą su kiekvienu, už supratimą ir padrąsinimą, už kelią, kurį kartu nuėjome.

Nauja pradžia – kaip naujas puslapis knygoje, o jūs kiekvienas – tos knygos autorius.