Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

„Nature to the reskue“

        Lapkričio 22 d.  tarptautinio projekto „Nature to the reskue“ dalyviai gimnazijos bendruomenei pristatė projekto veiklų rezultatus. Dvidešimt gimnazistų kartu su bendraamžiais iš Lenkijos spalio mėnesį dalyvavo gamtosauginiame projekte.  Pietų Lenkijos Poronino miestelyje, netoli Zakopanės, jaunimas ne tik stovyklavo kalnuose, bet ir gilinosi į visam pasauliui aktualias ekologijos problemas, diskutavo, generavo idėjas, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu įvairius nebenaudojamus daiktus prikėlė naujam gyvenimui. Plastiko, tekstilės, stiklo atliekos virto interjero akcentais, papuošalais, aksesuarais. Projekto dalyviai susirinkusiesiems pristatė nuveiktus darbus, ekologines idėjas bei pasiūlymus, kaip pagerinti gamtosaugos situaciją savo šalyje.

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt