Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Nature To The Rescue Green Theatre

        Ankstyvą gegužės 25 d. rytą po turiningos savaitės Pietų Lenkijoje grįžo Erasmus projekto  dalyviai. Po pirmųjų dienų žygių į kalnus, urvus, slėnius 20 dalyvių iš Lietuvos ir 20 bendraamžių iš Lenkijos ėmėsi rimtai gvildenti ekologijos problemas, lygino jų sprendimo būdus savo šalyse. Kartu mokiniai kūrė spektakliuką gamtosaugos tema. Susiskirstę į grupes patys sukūrė visa, ko reikia vaidinimui: pasirinko temą, parašė tekstus, susiskirstė rolėmis, sukūrė dekoracijas ir scenos rekvizitą. Vadovų padedami jaunuoliai atskirus epizodus sujungė į vientisą vaidinimą, kuris buvo parodytas vietinės mokyklos mokiniams. Susitikime vėliau skambėjo lietuvių ir lenkų liaudies bei populiariosios dainos, buvo šokami šokiai, nuostabu, kad kai kurie lietuvių ir lenkų liaudies šokiai labai panašūs. Per visas projekto dienas netrūko dainų, šokių, žaidimų, pokalbių iki ryto, pramogų, naujų įspūdžių, tad nieko keista, kad atsisveikinant riedėjo ne viena ašara.

 

 

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt