Nature To The Rescue Green Theatre

Tarptautinis projektas įpusėjo.
        Pirmąją dieną po atvykimo, sekmadienį, gegužės 19 d., dalyviai susipažino vieni su kitais, su numatomomis veiklomis bei pietų Lenkijos kalnų miestelio Mursasychle apylinkėmis.
        Antroji diena buvo skirta kelionei į kalnus. Dalis mokinių pirmąkart lankėsi kalnuose, todėl įspūdis nepakartojamas: teko akmeniniu taku kopti į kalną, pereiti tunelį, lankytis Koscelisko slėnyje. Po vėlyvų pietų ir poilsio laukė tautų vakaras, kuriame dalyviai pristatė savo regionus, mokyklas, dainavo dainas, šoko, ragavo tradicinių valgių.
        Trečiąją dieną laukė netrumpas žygis Tatrų nacionalinio parko pažintiniais takais, kopimas į Žąsies Kaklo viršukalnę. Kadangi projekto tema – ekologija, dalyviai kuria vaidinimą gamtosaugos tema. Nors dienotvarkė įtempta, lieka laiko, noro ir jėgų dainoms, šokiams, žaidimams ir ilgiems pokalbiams.