Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Elektronikos platintojų asociacija kartu su  Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir Kauno technologijų universitetu  jau aštuntą kartą organizavo  Nacionalinę aplinkosaugos olimpiadą 7 ir 8 klasių mokiniams.

Šių metų Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados pagrindinė tema buvo elektronikos gaminiams reikalingi iškastiniai ištekliai bei tvarus jų naudojimas, pabrėžiant, kaip yra svarbu atsakingai šalinti elektronikos atliekas, atgaunant ribotus žemės išteklius. Šią aplinkosaugos, žiedinės ekonomikos ir atsakingo vartojimo temą ir visą renginį lydėjo Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados ambasadorė – pasaulio ir olimpinė čempionė, Lietuvos penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Jos įžvalgos apie aplinkosaugą buvo panaudotos, sudarant šių metų EPA olimpiados klausimyną. Olimpiadoje dalyvavo 2152 mokiniai iš 159 mokyklų, tarp jų ir 26 mūsų gimnazijos 7-8 klasių mokiniai. Olimpiada vyko lapkričio 18 dieną nuotoliniu būdu. Mokiniai atsakinėjo į testo klausimus. Šiais metais net penki mūsų gimnazijos mokiniai už puikius rezultatus buvo apdovanoti  diplomais.

Dėkojame visiems pasiryžusiems sudalyvauti savo pirmojoje olimpiadoje  ir sveikiname  geriausius:

Kajų Kunigiškį (7a kl.), Augustę Tamulionytę (7b kl.), Titą Lukoševičių (7b kl. ), Austėją Nevulytę (8a kl.) ir Viltę Tulabaitę (8b kl.).