Molekulės dienos protmūšis

Spalio 23 dieną minima Molekulės diena. Ta proga mūsų gimnazijoje vyko tradicinis protmūšis KURKADAKAS. Šįkart varžėsi 3g-4g klasių mokiniai, susibūrę į šešias komandas. Jiems talkino gimnazijos mokytojai ir kiti darbuotojai.

Visi buvo nusiteikę kovingai ir linksmai. Net ir komandų pavadinimai ,,žadėjo“, kad bus smagu: ZIGOTOS, HIDRATUOTI JONAI, ČIRKŠLĖS, JUODOJI MATERIJA, DOMANTO KOMANDA, ABITŪRA IR AUDRIUKAS.

Protmūšio klausimai buvo apie klimato kaitą ( taip prisijungėme prie  Aplinkos ministerijos iniciatyva minimos Klimato  savaitės), apie chemiją ( juk Molekulės diena) ir apie …viską (kad kiti dalykai nesupyktų). Komandos atsakinėjo puikiai, kova vyko iki paskutinio klausimo taškas į tašką. Prireikė net pratęsimo. Nugalėtojais tapo abiturientų komanda ABITŪRA IR AUDRIUKAS.

Ir nugalėtojai, ir dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. Bet svarbiausia, visi gavo žinių ir gerų emocijų.

Iki kitų metų Molekulės dienos.

Chemijos mokytoja Asta Eidukaitienė