Mokinių rašinių konkursas „Mes esame NATO“

Kovo 31 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4 g klasės mokinė, Urtė Lukoševičiūtė ir istorijos mokytoja Salomėja Paškevičienė buvo pakviestos dalyvauti renginyje, kurį organizavo Mobilizacijos ir pasipriešinimo departamentas prie KAM, savaitraštis „Kurier Wilenski“ Magazin .Projekto partneriai Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Vilniuje, Vokietijos Ambasada Vilniuje, Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje. Iškilmingas renginys vyko Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje. Dalyvavo beveik 200 dalyvių. Vertinimui buvo pristatyti 65 darbai: lietuvių, anglų, vokiečių ir lenkų kalbomis. Urtė pateikė konkursui rašinį „Dezinformacijos pavojai ir NATO atsakas jiems“ Visi renginio dalyviai gavo padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

Istorijos mokytoja S. Paškevičienė