Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Meras susitiko su projekto nugalėtoju

kristupas

         Į susitikimą su Lazdijų rajono savivldybės meru Artūru Margeliu ketvirtadienio popietę atvyko Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimmnazijos šeštos klasės mokinys Kristupas Kalvaitis – nacionalinio televizijos projekto  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ devintojo sezono šeštokų ir septintokų finalo nugalėtojas. Jaunąjį lazdijietį bei jį atlydėjusią klasės auklėtoją Audronę Pileckienę  meras priėmė savo darbo kabinete, su jais kalbėjosi apie dalyvavimą projekte, džiaugėsi pasiektais laimėjimais bei įteikė dovanų po knygą.

        „Džiugu, jog mūsų krašte auga tokie gabūs ir protingi jauni žmonės. Linkiu neprarasti noro tobulėti ir nuolat plėsti savo žinių akiratį. Tikiu, jog ateityje pasieksi mokslo aukštumų ir prasmingai dirbsi gimtojo krašto ir visos mūsų šalies labui“, – sakė A. Margelis. Taip pat meras jaunajam lazdijiečiu linkėjo sėkmės nacionaliniame projekte  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ rungiantis su aštuntokais.  

        Kristupas ir jo auklėtoja dėkojo merui A. Margeliui už dovanas ir priėmimą bei nuolatinę savivaldybės pagalbą sprendžiant vykimo į projekto filmavimą Vilniuje klausimą.

Lazdijų r. sav. inf.   

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt