Lietuvos Respublikos Krašto apsaugo ministerijos  padėka Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai

2023 m. lapkričio mėnesį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija pateikė Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijai paraišką dalyvauti atrankoje Gedimino pilies bokšto Lietuvos valstybės vėliavai gauti. Dėl teisės saugoti šį valstybės simbolį, kaip išskirtinį pagerbimą ir mokyklos pilietinių-patriotinių veiklų įprasminimą, varžėsi 30 mokyklų. Kasmet Sausio 1 d. Vėliavos dieną perduoti saugoti senąją Gedimino pilies bokšto vėliavą vienai iš Lietuvos mokyklų – tradicija, tęsiama nuo 2005 metų. Iniciatyva perduoti mokyklai saugoti Gedimino pilies bokšto trispalvę kilo siekiant pagerbti ir paskatinti mokyklas, aktyviai dalyvaujančias ugdant vaikų ir jaunimo pilietiškumą, skatinant šalies istorijos, kultūros ir Lietuvos kariuomenės pažinimą.

Už pilietiškų ir visuomeniškai aktyvių vaikų ir jaunimo ugdymą, istorijos, kultūros ir Lietuvos kariuomenės pažinimo skatinimą ir stiprios mokyklos bendruomenės kūrimą Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai įteikta Lietuvos Respublikos Krašto apsaugo ministerijos  padėka.

Mokytoja Audronė Pileckiene

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Nuotrauka LR Krašto apsaugos ministerija (kam.lt)