Lietuvos Raudonasis Kryžius – dar viena galimybė padėti

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bendruomenė – aktyvi ir pilietiška, tą įrodė jau ne kartą, ne tik noriai dalyvaudami įvairiuose renginiuose, bet ir teikdami pagalbą kitiems. Šį kartą, tą patvirtino kepdami pyragus, saldumynus ir meduolius, kuriais prekiavo gimnazijoje, o surinkti pinigai  buvo skirti paramai karo pabėgėliams iš Ukrainos. Už šias lėšas gimnazijos Mokinių tarybos iniciatyva, nupirktos reikalingos švaros ir higienos priemonės.

Gegužės 18d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Mokinių tarybos atstovai kartu su direktore Jurgita Mozeriene, socialinėmis pedagogėmis Jurgita ir Jūrate, dalyvavo susitikime su Lietuvos Raudonojo kryžiaus koordinatore Monika, kur šią gimnazijos bendruomenės paramą perdavė Raudonojo kryžiaus organizacijai. Susitikimo metu koordinatorė Viltė pristatė vieną iš Lietuvos Raudonojo kryžiaus veiklų – Jaunimo programą – „Mokyklų jaunieji ambasadoriai“. Kurios tikslas skatinti jaunus žmones dalyvauti savanoriškoje veikloje, mokytis teikti visokeriopą pagalbą su įvairiomis negandomis ir nelaimėmis susidūrusiems žmonėms.

Tikimės, kad savanorystės idėjos ir galimybės sudomins Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bendruomenę, telks dar aktyviau dalyvauti ir padėti tiems, kam labiausiai reikia.

Socialinės pedagogės Jurgita ir Jūratė