Lietuvos Nepriklausomybės Akto Signatarų Klubo susitikimas su  Lietuvos gimnazijų mokiniais

2024 m. kovo 7 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas pakvietė Lietuvos gimnazijų mokinius, tame tarpe ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinius ir jaunųjų šaulių vadovą Kęstutį Pilecką į susitikimą su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarais.  Susitikimas vyko Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios salėje. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės pavaduotojas Pauliaus Saudargas pasveikino dalyvius, kurių susirinko daugiau negu penki šimtai. Susirinkusieji išklausė pranešimus apie Sąjūdį, tesinės sistemos kūrimą, LR Konstitucijos parengimą ir priėmimą ir kt.

Po renginio lazdijiečiai netoli Seimo rūmų gulinčio paminklinio akmens pagerbė 1991 m. rugpjūčio 21 d. žuvusio savanorio Aukščiausios tarybos-Atkuriamojo Seimo rūmų gynėjo Artūro Sakalausko atminimą.

Jaunųjų šaulių vadovas Kęstutis Pileckas

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.