Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada

Kovo 9 d. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (šalies etapas). Mūsų, Lazdijų, rajoną atstovavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 3gb klasės mokinys Domas Juškauskas, paruoštas vyresniosios anglų k. mokytojos Birutės Stepulevičienės. Kelialapį į šalies etapą mokinys iškovojo užėmęs pirmą vietą 11 klasių anglų kalbos olimpiados rajono etape, įveikęs 24 varžovus. Šalies sostinėje susirinko 80 gabiausių ir stipriausių anglų kalboje mokinių iš Lietuvos mokyklų. Kandidatai rašė 2 rašinius pagal stebėtą video įrašą. Pirmasis rašto darbas – video santrauka, na o antrasis – tinklaraščio įrašas. Antroji olimpiados dalis – kalbėjimas porose, aptariant ką tik perskaitytą žinių straipsnį, komentuojant, pateikiant savo įžvalgas, asmeninį vertinimą ir dalinantis asmenine patirtimi. Trečioji olimpiados dalis – komandinis darbas sostinės gatvėse „SEE – THINK – WONDER“. Tai kūrybinė užduotis, kurios rezultatus kiekviena komanda pristatė gimnazijos aktų salėje, na o patys originaliausieji buvo apdovanoti ir specialiu prizu. Visos dienos renginį vainikavo saldi dovanėlė visiems dalyviams ir be abejo – nugalėtojų apdovanojimai. Pirmą vietą iškovojo mokinys iš Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos – didžiuojamės stipriu Dzūkijos regionu! Ir dar kartą džiaugiamės Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniu Domu Juškausku, kuris varžėsi tarp stipriausiųjų šalyje, garbingai atstovavo  savo mokyklą ir savo kraštą!