Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Lazdijų r. moksleivių kroso varžybos

        Šiandien vyko Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos kroso varžybos, kuriose dalyvavo visų pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų komandos. Mergaitėms reikėjo bėgti 500 m. atstumą, berniukams – 1000 m. Pagrindinių mokyklų grupėje: pirmąją vietą užėmė Šeštokų mokykla, antrąją – Krosnos mokykla, trečiąją – Šventežerio  mokykla , ketvirtą- Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus komanda ,penktą-Kučiūnų mokykla, šeštą-Kapčiamiesčio mokykla. Pagrindinių mokyklų grupėje tarp mergaičių pirmąją vietą užėmė Ligita Jonavičiūtė (Šeštokai), antrąją Rimantė Pankūnaitė (Krosna), trečiąją – Erika Barauskaitė (Kapčiamiestis). Tarp berniukų pirmąją vietą laimėjo Gytis Pakruopis (Šeštokai), antrąją – Laurynas Ardeškevičius (A. Kirsna), trečiąją – Karolis Cibulskas (Krosna). Sveikiname nugalėtoju. Sveikiname Lauryną Ardeškevičių ir jo fizinio ugdymo mokytoją Neringą Čivinskienę!

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt