Lazdijų r. moksleivių kroso varžybos

Šiandien vyko Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos kroso varžybos, kuriose dalyvavo visų pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų komandos. Mergaitėms reikėjo bėgti 500 m. atstumą, berniukams – 1000 m. Pagrindinių mokyklų grupėje: pirmąją vietą užėmė Šeštokų mokykla, antrąją – Krosnos mokykla, trečiąją – Šventežerio  mokykla , ketvirtą- Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus komanda ,penktą-Kučiūnų mokykla, šeštą-Kapčiamiesčio mokykla. Pagrindinių mokyklų grupėje tarp mergaičių pirmąją vietą užėmė Ligita Jonavičiūtė (Šeštokai), antrąją Rimantė Pankūnaitė (Krosna), trečiąją – Erika Barauskaitė (Kapčiamiestis). Tarp berniukų pirmąją vietą laimėjo Gytis Pakruopis (Šeštokai), antrąją – Laurynas Ardeškevičius (A. Kirsna), trečiąją – Karolis Cibulskas (Krosna). Sveikiname nugalėtoju. Sveikiname Lauryną Ardeškevičių ir jo fizinio ugdymo mokytoją Neringą Čivinskienę!