Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai Šiluvoje

        2023 m. rugsėjo 7-15 dienomis Šiluvoje vyksta didžiųjų Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidai (Šilinės). 2023 m. rugsėjo 12 d. Šiluvos atlaiduose dalyvavo ir Lietuvos šaulių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės Lazdijų raj. dim. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago 104-osios šaulių kuopos (vadas Kęstutis Pileckas) Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai. Rugsėjo 12-oji  Šiluvoje – Taikos siekimo diena, meldžiamasi už Lietuvos kariuomenę, šaulius, savanorius. Jaunieji šauliai dalyvavo Šv. Mišiose, diakonas Audrius Jasinskas papasakojo apie Šiluvos, joje vykstančių atlaidų, bažnyčios  istorijas. Jaunieji šauliai aplankė vieną didžiausių baroko paminklų Lietuvoje – Tytuvėnų Bernardinų vienuolyną ir Lyduvėnų  ilgiausią, aukščiausią  geležinkelio tiltą Lietuvoje.

        Už sudarytas sąlygas jauniesiems šauliams dalyvauti Šiluvos renginiuose dėkojame Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai (direktorė Erika Poškevičienė) ir LŠS karininko Antano Juozapavičiaus 1-osios šaulių  rinktinės vadovybei (vadas Skirmantas Valatkevičius).

 

Nuotraukos Kęstučio Pilecko

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt