Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai dažasvydžio ir šratasvydžio pratybose

        2021 m. spalio 9 dieną Butrimonyse vyko LŠS Alytaus karininko Antano Juozapavičiaus šaulių (Alytaus apskr.) 1-osios rinktinės organizuotos dažasvydžio ir šratasvydžio pratybos jauniesiems šauliams. Pratybose dalyvavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai, kurie kartu su gimnazijos Aštrios Kirsnos skyriaus, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus, Veisiejų Sigitos Gedos gimnazijų jaunaisiais šauliais buvo supažindinti su dažasvydžio ir šratasvydžio ginkluote, saugaus elgesio taisyklėmis, kaip organizuoti šiuos žaidimus. Jaunieji šauliai buvo suskirstyti į dvi komandas ir praktiškai lavino šių žaidimų įgūdžius.

        Dėkojame LŠS Alytaus karininko Antano Juozapavičiaus šaulių (Alytaus apskr.) 1-osios rinktinės vadovybei ir instruktoriams Aleksandrui Asanavičiui ir Donatui Vaisvalavičiui už vertingas pamokas, Butrimonių gimnazijos jaunųjų šaulių vadovei Ramutei Jablonskienei už skanius pietus ir šiltą priėmimą.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt