Kūrybinių darbų paroda ,,MES NULIPDĖM SNIEGO SENĮ“

Vasaris – sveikos gyvensenos mėnuo, todėl puikus būdas kuo daugiau laiko su vaikais praleisti kieme, pasidžiaugti žiemos malonumais ir pramogomis. Ši veikla puikiai tinka ugdyti glaudesnius tarpusavio santykius, puiki proga suteikti vaikams kuo daugiau teigiamų emocijų, džiugių akimirkų. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja R. Goberienė nuo 2022 m. vasario 1 d. iki 2022 m. vasario 28 d. organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir pedagogų virtualią kūrybinių darbų parodą ,,Mes nulipdėm sniego senį“.  Parodos tikslas – ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninės raiškos ir kūrybinių gebėjimų ugdymas, kuriant įvairiomis meninės raiškos priemonėmis. Uždaviniai: sudaryti galimybes atsiskleisti vaikų emocijoms ir išradingumui kuriant darbą; lavinti ugdytinių meninį skonį, estetinį erdvinį suvokimą, kūrybiškumą; skatinti tėvų (globėjų, rūpintojų) įsitraukimą ir kūrybišką laiko praleidimą su savo vaiku (-ais); plėtoti bendradarbiavimą tarp ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Sulaukėme daug nuostabių darbelių iš 140 Lietuvos mokyklų. Parodoje dalyvavo darbeliai iš Alytaus, Elektrėnų, Gargždų, Jonavos, Joniškio, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Lazdijų, Naujosios Akmenės, Pakruojo, Panevėžio, Pasvalio, Plungės, Prienų, Radviliškio, Raseinių, Skuodo, Šakių, Šalčininkų, Šiaulių, Šilutės, Švenčionių, Tauragės, Telšių, Trakų, Vilniaus miestų ir rajonų. Kūrybinių darbų atlikimo techniką ir priemones konkurso dalyviai pasirinko savarankiškai. Sukurtus darbus fotografavo ir nuotraukas talpino į facebook sukurtą puslapį ,,Mes nulipdėm sniego senį“.  Vaikai piešė, karpė, aplikavo, konstravo iš lego, antrinių žaliavų, vatos, lipdė sniego senius ne tik iš natūralaus, bet ir iš dirbtinio sniego. Nuoširdžiai dėkojame visiems už kūrybines idėjas ir nuostabius darbus.

Mokytoja Rita Goberienė