KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO – BE PATYČIŲ

Kovo mėnesį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija ir jos skyriai jungėsi prie iniciatyvos „KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO – BE PATYČIŲ“. Iniciatyvos tikslas – mažinti patyčių paplitimą, sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus.

Visą mėnesį socialinės pedagogės ir psichologė, klasių vadovai su mokiniais bendravo patyčių temomis, buvo vedami užsiėmimai. Mokiniai prisiminė, susipažino su patyčių formomis, vaidmenimis patyčių situacijose, kur kreiptis pagalbos, kaip padėti šalia esančiam, kūrė draugystės receptus, džiaugėsi savo draugais. 7a klasės mokinės dalyvavo respublikinėje konferencijoje, kur pristatė pranešimą tema „Emocinis smurtas- išeitis visuomet yra“. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie to, kad patyčių mūsų tarpe būtų mažiau. Patyčios gali ir turi liautis!