Konkursas „TEMIDĖ” –  IV vieta Lietuvoje!

Balandžio 27 d. Anykščiuose – Panevėžyje įvyko moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė” III etapas – respublikinis turas, kuriame Alytaus apskritį atstovavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komanda “FORTŪNA” (Aivanas Mazėtis, Emilija Maziukaitė, Vytautė Krivickaitė, Ignas Barišauskas, Martynas Čepulis). Šis etapas išsiskyrė savo formatu – dalyviai orientacinį žygį pradėjo Anykščiuose, keliaudami Siauruku, įveikė daugybę užduočių ir estafečių, o finišavo Panevėžyje, atlikdami teisinių žinių testą.

Sveikiname komandą užėmus garbingą IV vietą! Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esate Lietuvos penketuke! Nauji potyriai, įspūdžiai ir nuotykiai – laikas prabėgo nepastebimai!

Dėkojame Lazdijų rajono savivaldybės administracijai už suteiktą transportą, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai ir Lazdijų PK Bendruomenės pareigūnėms už palaikymą, pagalbą ir bendradarbiavimą. Tikrai dalyvausime dar ne kartą!

Socialinės pedagogės