Konferencija „Veikim drauge“

Birželio 9 d. Vilkaviškio Salomėjos Neries pagrindinėje mokykloje, vyko respublikinė mokinių konferencija „Socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas. Veikim drauge“. Renginyje dalyvavo ir pranešimus skaitė mokiniai iš įvairių Vilkaviškio, Šakių, Marijampolės ir Lazdijų ugdymo įstaigų. Išgirdome net penkiolika puikių ir naudingų pranešimų, kuriuos parengė mokiniai padedami pedagogų. Džiaugiamės ir didžiuojamės 7b klasės mokinėmis Auguste Tamulionyte ir Auguste Matuizaite, kurios puikiai atstovavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai. Mokinės padedant klasės draugams ir auklėtojai Laimai Čepulienei, parengė ir pristatė pranešimą „Sveika, saugi ir draugiška atmosfera klasėje ir mokykloje“, kuriame pasidalino patirtimi įgyvendinant Lions Quest gyvenimo įgūdžių ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės“. Naudingos informacijos, puikios energijos, naujų idėjų parsivežėme ir į gimnaziją, šiomis žiniomis būtinai pasidalinsime su kitais.

Socialinė pedagogė Jurgita Kavaliauskienė