Konferencija „Kai linksma tik vienam“

Kovo 30 d. 7a klasės mokinės Fausta Patašiūtė ir Goda Kavaliauskaitė, dalyvavo konferencijoje „Kai linksma tik vienam“, kurią organizavo Marijampolės profesinio rengimo centras. Ši konferencija – vienas iš renginių, skirtas paminėti sąmoningumo didinimo mėnesį „Be patyčių“, kurio tikslas stiprinti mokinių psichikos sveikatą, ugdyti emocinį intelektą ir psichosocialinį aktyvumą. Konferencijos dalyvių skaityti pranešimai, labai naudingi ir įdomūs, o Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių pristatytas pranešimas „Emocinis smurtas – išeitis visuomet yra“, komisijos buvo įvertintas už originalumą. Renginio pabaigoje visi dalyvavo šauniame 4 ROOMS improvizaciniam spektaklyje. Mokines konferencijai ruošė socialinės pedagogės Jurgita ir Eglė.