Ketvirtoji vaikų vasaros stovyklos diena

Birželio 29 d. stovyklautojai  lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Vaikus pasitiko gidė, kuri supažindino su Lietuvos bei kitų žemynų faunos rūšine sudėtimi, retomis bei nykstančiomis gyvūnų rūšimis. Vaikai klausėsi gidės pasakojimo, stebėjosi gyvūnų įvairove, gausa. Dalyvavo dvejuose edukaciniuose užsiėmimuose: „Pėdsekys gamtoje“ ir „Pasaulio gyvūnai“. Edukacinio užsiėmimo metu „Pėdsekys gamtoje“, naudodami natūralias, iš gamtos parneštas priemones, sužinojo, ar miške gyvena genys, elnias, bebras, šernas ar kitas gyvūnas, šių gyvūnų net nepamačius. Edukacinio užsiėmimo metu „Pasaulio gyvūnai“, vaikai susipažino su pasaulio gyvūnais. Edukacinėje klasėje vyko pamoka-diskusija apie pasaulio gyvūnų įvairovę ir jų  paplitimą Žemės planetoje. Vėliau mokiniai dalyvavo praktinėje veikloje, kurios metu turėjo muziejaus salėse surasti iliustracijose pavaizduotus gyvūnus bei išspręsti laiptažodį.

Mokiniai įgijo naujų žinių ir patyrė gerų emocijų.