KERAMIKOS DARBŲ PARODA „PAVASARIS“

Balandžio 21 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaitykloje pradėjo veikti įspūdinga keramikos darbų paroda „Pavasaris“. Tai dailės būrelio 5-6 klasių mokinių darbai.
        Šiam būreliui vadovauja dailės mokytoja Jūratė Baranauskienė. Parodoje eksponuojama tik nedidelė dalelė mokinių darbų. Tačiau jie visi labai žaismingi, nes juose savitai interpretuojamas pavasaris. Keramikos leitmotyvai – iš molio nulipdytos vazos, vazelės, gėlės,  gyvūnų figūrėlės. Šiuose kūriniuose atsiskleidžia bundančios gamtos grožis bei pavasario spalvų žaismas. Laki mokinių vaizduotė puikiai perteikia pavasario žiedų grožį ir gyvūnijos pasaulį. Smagu matyti darbelius, kur gyvūnai vaizduojami judesyje, o gėlės, daugiausia tulpės, didesnės, mažesnės, kelių skirtingų spalvų ir atspalvių. Visi keramikos darbai labai įvairūs, unikalūs ir kūrybiški. Juose perteiktas mokinių santykis su juos supančia gamta.

Paroda skaityklą puoš iki gegužės 15 dienos. Maloniai kviečiame!

Bibliotekininkė Daiva Mikalauskienė