Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

„Kaukių paskirtis senovės graikų ir teatre ir šiandieniniame gyvenime“

        Vasario 12 dieną, 7b klasėje vyko istorijos ir klasės valandėlės integruota pamoka tema: „Kaukių paskirtis  senovės graikų ir teatre ir šiandieniniame gyvenime“.

        Šia pamoka 7b klasės mokiniai užbaigė mėnesio laiko trukmės projektą, kurio metu ne tik ieškojo informacijos apie senovės Graikijos kultūrinį palikimą, bet išskirtinai domėjosi, kaip ir kokiu tikslu buvo gaminamos kaukės. Šiandieniniame gyvenime kaukės dažniausiai sutinkamos Užgavėnių švenčių metu. Mokiniai taip pat diskutavo ir apie „kaukes“, kurios nėra matomos. Jas žmonės „dėvi“ nenorėdami atskleisti, ką jaučia, ar dėl ko pergyvena. 7b klasės mokiniai patys pabandė pagaminti kaukes ir suorganizavo virtualią kaukių parodą.

        Pamokos metu mokiniai dar kartą aptarė, koks svarbus senovės Graikijos žmonių gyvenime buvo teatras. Pamoka-klasės valandėlė, ne tik subūrė bendrai veiklai, bet ir sukūrė šventinę atmosferą. Pamoka užsibaigė viktorina su „Kahoot“ programėle. Viktorinoje dalyvavo ir 7b klasės vadovė I. Janulevičienė.

 

S. Paškevičienė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt