Kas rieda bėgių keliu?

Kas rieda bėgių keliu? Aštriosios Kirsnos skyriaus 3 ki klasės mokiniai, mokydamiesi pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, atsakė ne tik į šį, bet ir į kitus su šia tema susijusius klausimus: kam reikalingi traukiniai, kuo yra varomi lokomotyvai? Mokiniai išklausė ir pamatė video medžiagą apie Lietuvos geležinkelio istoriją ir dabartį, žemėlapyje surado ir išmatavo atstumus tarp geležinkelio stočių, išgirdo įdomų pasakojimą apie Šeštokų miestelyje esančią geležinkelio stotį, kurioje susibėga dviejų skirtingų plieninių kelių vėžės iš rytų ir vakarų. O smagiausia tai, jog visą teorinę informaciją galėjo patikrinti praktiškai – nuvykę į Šeštokų geležinkelio stotį.

Kas gali būti geriau, įdomiau, efektyviau, įsimintiniau, nei patyriminės pamokos?

3 ki klasės mokytoja Asta Aleksonienė