Kalėdinis renginys „Auk, eglute”

Gruodžio 18 dieną į M. Gustaičio gimnazijos aktų salę rinkosi  lavinamųjų klasių mokiniai, ir jų tėveliai, paminėti artėjančių  Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų. Į šventę atkeliavo ir Kalėdų Senelis. Programą pradėjo Lazdijų meno mokyklos mokiniai. Mokytojų Ž. Klimienės, V. Burdulienės ir auklėtojos L. Pauliukonienės  padedami lavinamųjų klasių mokiniai parodė sceninį vaizdelį ,,Auk, eglute”. Mokiniai virtę miško žvėreliais, stengėsi apsaugoti eglutes nuo kirvio smūgių. Labai džiaugėsi, kai vietoj kirvio maiše žvėreliai rado skanėstų, kuriuos į mišką atvežė gerasis berniukas Linas. Kartu su Kalėdų Seneliu ir tėveliais žaidė muzikinius žaidimus. Pasidžiaugęs vaikučių pasirodymu, Kalėdų senelis išdalino dovanas, nusifotografavo ir palinkėjęs visiems gerų ateinančių metų išskubėjo pas kitus vaikus.