„Judėk – pažink – atrask“

Rugsėjo 22d., Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 7 klasių mokiniai, lydimi fizinio ugdymo mokytojų, kartu su gausia miesto bendruomene, dalyvavo žygyje „Judėk – pažink – atrask“  ir savo jėgas išbandė įveikdami 10 km trasą aplink Lazdijų miestą. Taip žygio dalyviai užbaigė Europos judumo savaitės renginių ciklą, kuris visoje Europoje vyksta kiekvienų metų rugsėjo mėnesį. Šiemet Judumo savaitės tema – „Bendrauk lengviau“, o šūkis – „Judėk laisviau“, todėl mokiniai ne tik aktyviai judėjo, bet ir  bendravo, juokėsi,  bei grožėjosi  rudenėjančiu  miestu.  Truputį pavargę, tačiau puikiai nusitekę, pasiekė finišą, kur buvo apdovanoti atminimo medaliais. Džiaugiamės galėdami prisijungti  prie tokių naudingų ir nuotaikingų iniciatyvų. Ačiū ir sėkmės organizatoriams!

Socialinė pedagogė J. Kavaliauskienė