Jo didenybė MOLIŪGAS

Spalio 10 d. 7B klasės mokiniams vyko netradicinės integruotos pamokos. Pagrindinė visų pamokų tema „Jo Didenybė Moliūgas”. Viskas prasidėjo matematikos pamokoje. Vaikai atsinešė moliūgus ir jiems suteikė vardus. Pasiskirstė į grupes. Viena grupė matavo moliūgo apimtį, braižė diagramas, rašė duomenis. Kita grupė svėrė, braižė diagramas, rašė duomenis. Dar viena grupė ieškojo informacijos, kur galima nusipirkti moliūgų, kiek jie kainuoja. Reikėjo suskaičiuoti, koks kainų skirtumas. Mokinius sužavėjo moliūgų dydis ir įvairovė.  Pamokos pabaigoje vyko darbų pristatymas. Mokiniai domėjosi diagramų skirtumais.

Muzikos pamokoje  dainavome daineles apie moliūgus „Moliūgas ir lietutis” bei „Moliūgo gimtadienis šiandien”.  Sprendėme muzikinius galvosūkius apie moliūgus ir natas bei kiekvienas sugalvojome moliūgo dainelei po pratimą.

Toliau vyko biologijos pamoka. Joje buvo pristatytas dviejų mergaičių stendinis pranešimas apie Moliūgus. Iš šių pranešimų sužinojome, kokia moliūgo nauda organizmui, koks didžiausias moliūgas, kokia moliūgo kilmė bei daugybę kitų faktų ir informacijos, kurią visą būtų sunku surašyti. Po darbo pristatymo vaikai noriai dalijosi savo mintimis, ką jie iš stendinio pranešimo sužinojo. Labiausiai vaikus sužavėjo įdomūs faktai apie moliūgus. Vėliau vyko diskusijos. Vaikams labai patiko šios pamokos. Jos gerokai praplėtė mūsų žinias.  Dabar labiau vertinsime moliūgus, nes geriau suprasime jo didžiulę svarbą mūsų organizmui ir ne tik.

Tikimės, kad ateityje tokių pamokų bus daugiau.