JEI TURI IDĖJĄ – DALYVAUK IR LAIMĖK

Kviečiame dalyvauti Lazdijų rajono savivaldybės mokyklų mokinių dalyvaujamojo biudžeto projektų atrankoje, kurio tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas, tobulinti finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius, didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas ir kurti atvirą sprendimų priėmimo kultūrą.

Mokinių siūlomi projektai turi:

• būti skirti mokyklos bendruomenei (netradicinių ugdymo aplinkų, poilsio ir interaktyvių erdvių įrengimas ar tobulinimas, ugdymo priemonių įsigijimas, išvykų, renginių organizavimas ir pan.);
  • būti tokie, kad jų veiklomis sukurti rezultatai nebūtų naudojami komerciniais tikslais;
  • neviršyti skirtos mokyklai sumos;
  • būti orientuoti į tai, ko mokykloje dar nėra arba į tai, ką mokykla turi, bet reikia atnaujinti;
  • nereikalauti išlaikymo išlaidų.

Projekte gali dalyvauti 5-4g klasių mokiniai.

Mokinių grupė (2-5 mokiniai) užpildo paraišką ir pateikia papildomą medžiagą (jeigu tokią turi, pvz: nuotraukos, brėžiniai, piešiniai ir pan. Paraiškas užpildyti padės socialinės pedagogės Eglė arba Jurgita).

Užpildytas projekto paraiškas galite siųsti el. paštu egle.aleksandraviciene@lazdijugimnazija.lt, jurgita.kavaliauskiene@lazdijugimnazija.lt

Paraiškas prašome siųsti iki 2024m. kovo 29 d.

Darbo grupė atrinks reikalavimus atitinkančius projektus ir projektų sąrašas bus skelbiamas interneto svetainėje. Balsavimo būdu bus išrenkami laimėtojai, kurių projektai bus finansuojami iš savivaldybės biudžeto.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į socialines pedagoges Eglę arba Jurgitą.