Įvyko STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada

Lazdijų rajono 2022 m. vasario 23 d. savivaldybės etape vyko  Lietuvos 5-8 klasių mokinių  STEAM (gamtos mokslų – biologijos)  olimpiada, kurią  organizavo Klaipėdos universitetas.

Olimpiados tikslas – nuo ankstyvojo mokyklinio amžiaus skatinti mokinius holistiškai mąstyti, domėtis gamtos mokslais, bei sugebėti juos integruoti.

II etape dalyvavo visos rajono mokyklos, olimpiada vyko kontaktiniu būdu.

Mūsų gimnazijos mokinių  rezultatai:

Daugiausiai taškų surinko:

Tarp 5-tų klasių Joris Strašinskas 5b – I vieta, Tadas Černiauskas 5b – II vieta  (mokytoja Jurgita Vaičeskienė).

Tarp 6-tų klasių Ema Aleksandravičiūtė 6c – I vieta, Viltė Gražulevičiūtė 6b –  II vieta, Fausta Patašiūtė 6a- III vieta (mokytoja Gintutė Durtinevičienė).

Tarp 7 – tų klasių Miglė Jarmalaitė 7b – I vieta (mokytoja Laima Čepulienė), Donatas Marazas 7c – II vieta, Žavita Vaičeskaitė 7a – III vieta ( mokytoja Gintutė Durtinevičienė).

Mokiniai užėmę pirmąsias vieta balandžio 8 dieną pakviesti dalyvauti III etape, kuris vyks Klaipėdos universitete. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės.

Balandžio pabaigoje vyks 5-8 klasių biologijos olimpiados II etapas (rajono). Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko  5-8 klasių biologijos olimpiados I etapas, kuriame dalyvavo 78 mokiniai Puikias žinias parodę mokiniai , dalyvaus rajoninėje olimpiadoje.

Tarp  5-tų klasių Joris Strašinskas 5b – I vieta, Milda Zilinkutė 5a – II vieta, Gabija Kolkaitė 5c – III vieta(mokytoja Jurgita Vaičeskienė).

Tarp 6-tų klasių Ema Aleksandravičiūtė 6c – I vieta, Sandra Ališauskaitė 6b – II vieta,  Matas Burneika 6b – III vieta ( mokytoja Gintutė Durtinevičienė).

Tarp 7-tų klasių Donatas  Marazas  7c – I vieta( mokytoja Gintutė Durtinevičienė), Goda Mikelskaitė 7a  – II vieta( mokytoja Gintutė Durtinevičienė),  Miglė Jarmalaitė 7b  – III vieta (mokytoja Laima Čepulienė).

Tarp 8 klasių Viltė  Tulabaitė 8b – I vieta, Grantas Grėbliūnas   8a – II vieta, Austėja Nevulytė  8a – III vieta.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime didžiausios sėkmės rajoninėje olimpiadoje.

Biologijos mokytoja metodininkė Gintutė Durtinevičienė