Įtraukus ir tvarus  konkursas – paroda Pasaulinei vandens dienai paminėti…

Kad žodžiai būtų palydėti konkrečiais pavyzdžiais, gimnazija bendradarbiaudama su socialiniu partneriu LSIŽGB „Viltis“ Lazdijų padaliniu, vasario 26 d. – kovo 22 d. organizavo respublikinį virtualų mokinių kūrybinių darbų konkursą – parodą „Vandens galybė fotografijoje“. Pasitelkiant vieną iš tvarių meninės raiškos priemonių – fotografiją, buvo siekiama įtraukti kuo platesnę mokinių, tėvų ir mokytojų bendruomenę dalyvauti iniciatyvoje, skatinančioje sąmoningą požiūrį į vandenį, jo svarbą Žemėje. Mokiniai, kuruojami mokytojų savo fotografijose užfiksavo vandens būvį buityje ir gamtoje: ežerą, upę, lietaus lašus, vandens tekėjimą, krioklius, varveklius, kūrė išradingus pavadinimus. Džiugu, kad prie iniciatyvos jungėsi dalyviai iš Alytaus, Lazdijų, Kėdainių, Vilkaviškio mokyklų. Dalijamės vandens būseną atspindinčiomis fotografijomis.

Organizatorės specialioji pedagogė Edita
ir chemijos mokytoja Vaida

Daugiau fotografijų https://www.facebook.com/profile.php?id=61556311179243&locale=lt_LT