Išvyka į Vilnių

Kovo 9 dieną LMGG Aštriosios Kirsnos skyriaus 1-3 klasių mokiniai su savo mokytojomis ir padėjėja Gintare, lankėsi  Vilniuje, Tarptautinėje šunų parodoje Litexpo parodų rūmuose. Susipažino su parodos ir konkurso taisyklėmis, įvairiomis šunų veislėmis, jų subtilia priežiūra ir paruošimu konkursui bei etiškais parodos stebėjimo niuansais. Jei tu kažką prisijaukini – tampi už jį labai atsakingas. O rozetė yra ne vien tik elektros kištukinis lizdas….

3 salėje vyko LKD Mokymo centro edukacinė programa „Mylėkime, pažinkime ir globokime“, kur vaikai ir suaugusieji galėjo dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, bendrauti su specialiai paruoštais šunimis. Čia buvo galima pasikonsultuoti dėl šuns pasirinkimo ir priežiūros, o vaikai buvo užimti kūrybinėse dirbtuvėse. Šalia Mokymo centro pagrindiniame ringe vyko dresūros mokyklų pasirodymai, kur mokiniai ir stebėjo įvairių veislių šunis. Antrame aukšte taip pat apžiūrėjo kates, kurios ruošėsi taip pat pasirodymui, kovo 10 d.

Mokiniai parodoje įgijo ne tik žinių apie šunų veisles, jų priežiūrą, atsakomybę, bet ir parsivežė dovanų, kurias skyrė LKD (Lietuvos kinologų draugija).

Dėkojame Kinologų draugijai ne tik  už pakvietimą dalyvauti Tarptautinėje šunų parodoje, bet ir už šiltą priėmimą.

Pradinių klasių mokytojos Inga ir Aldona