Integruota-pažintinė-edukacinė išvyka

Balandžio 18 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 1gb klasės mokiniai vyko į integruotą-pažintinę-edukacinę išvyką Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anatomijos muziejų bei Kauno zoologijos sodą. LSMU anatomijos muziejuje mokiniams vyko integruota biologijos – chemijos pamoka, kurios metu mokiniai ne tik išsamiau susipažino su žmogaus kūnu, bet galėjo modeliuose suieškoti ir atpažinti sudėtingas anatomines struktūras. Taip pat sužinojo kokios cheminės medžiagos buvo naudojamos muziejiniams eksponatams ruošti. Atnaujintame Kauno zoologijos sode mokiniai tyrinėjo, kaip jutimai padeda pažinti aplinką žmonėms bei gyvūnams, kaip tai veikia mūsų emocijas. Tai pat vaikštinėdami po zoologijos parką, susipažino su Lietuvos ir pasaulio gyvūnų įvairove.