Integruota muzikos – psichologijos pamoka ,,Emocijų pažinimas muzikos pamokoje“

?

Š. m. kovo 10 dieną 6b klasėje muzikos pamokos metu vyko muzikos ir psichologijos integruota pamoka ,, Emocijų pažinimas muzikos pamokoje“. Pamoką vedė muzikos mokytoja Laima Kupstė ir gimnazijos psichologė Asta Čėsnienė. Pamoka prasidėjo muzikiniu pasisveikinimu ir įsidainavimo pratimais. Vėliau vyko judrios ir įdomios užduotys. Skambant įvairios nuotaikos kūriniams turėjome atlikti judesius, o muzikai nutilus sustingti ir nejudėti. Vėliau atlikome užduotį susiskirstę grupelėmis po keturis mokinius. Grupė mokinių ritminiais muzikos instrumentais turėjo perteikti emociją, kuri buvo užrašyta ant lapelio. Likusi klasės mokinių dalis nustatydavo ar tai ,,švelniai“, ,,piktai“, ,,linksmai“, ,,liūdnai“ skamba.

Po pamokos aptarimo ir įsivertinimo muzikos mokytoja Laima Kupstė priminė, kad rytoj labai svarbi mums diena, tai ,,Kovo 11- oji“. Visi pasidalinom savo mintimis apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventę. Vėliau mokytoja pakvietė klausantis muzikos pasižiūrėti pačius gražiausius Lietuvos gamtovaizdžius. Mums labai patiko ir buvo įdomu atlikti užduotis ir atpažinti emocijas.

6b klasės mokinė Smiltė Skripkaitė

?