Integruota gamtos-anglų kalbos pamoka

Lapkričio 29 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos laboratorijoje vyko integruota gamtos- anglų k. pamoka „Augalų ir gyvūnų ląstelės panašumai bei skirtumai“. Pamokoje dalyvavo gimnazijos 5d klasės mokiniai ir Šventežerio mokyklos penktokai. Pamoką vedė chemijos ir gamtos mokytojos Vaida Aguonienė, Vilma Gražulevičienė bei anglų k. mokytoja Ona Subačienė.

Šios pamokos tikslas – dirbant grupėse, naudojantis mikroskopu atpažinti ir palyginti augalų ir gyvūnų ląsteles,  taip pat  praturtinti anglų kalbos žodyną.

Pasiskirstę į grupes, penktokai noriai dirbo: stebėjo įvairias ląsteles pro mikroskopą, piešė, atliko pateiktas užduotis. Padedant anglų k. mokytojai Onai Subačienei, mokiniai praplėtė temos žodyną anglų k. žodžiais.

Mokymasis bendradarbiaujant buvo naudingas ir įdomus tiek mokytojams, tiek mokiniams, kurie  ugdė ne tik pažinimo, bet ir komunikavimo bei socialines ir emocines kompetencijas.

„Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.“
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.