Integruota atvira pamoka “A Christmas Spirit“

Gruodžio 19 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aktų salėje vyko šventinė integruota atvira pamoka 2gb, 8c, 6b ir c klasėms pavadinimu “A Christmas Spirit“ („Kalėdų dvasia“). Mokiniai parengė nuotaikingą Kalėdinį vaidinimą anglų kalba “Where is my happiness?“ („Kurgi mano laimė?“), kurio metu dainavo, grojo, šoko ir sportavo. Kurgi slypi žmogaus laimė? Ji neateina kaip stebuklas. Laimę atneša mylima veikla. Vienam žmogui tai yra šokis, kitam žmogui – kostiumų ir kaukių dizainas, trečiam – melodijos kūrimas arba fotografija. Kiek žmonių, tiek ir skirtingų veiklų, tereikia atrasti savąjį pomėgį ir juo gyventi.

Pamokos dalyviai ir svečiai išragavo naminių Kalėdinių kepinių (kūčiukai, meduoliai, braunis). Visi dalyviai – tiek mokytojai, tiek mokiniai – išmėgino jėgas viktorinoje apie Kalėdas rusų kalba bei mėgino atpažinti šalį pagal jos tradicinį Kalėdinį desertą. Kiek dalykų sutilpo vienoje pamokoje? Suskaičiavome net 6: anglų k., rusų k., technologijos, informacinės technologijos, muzika ir fizinis ugdymas.

“There is something for everyone“ sako britai („Kiekvienas gali atrasti kažką sau tinkamo“). Kalėdų dvasios pagauti linkime visiems surasti savo laimę.

Anglų k. mokytoja
Birutė Stepulevičienė