Gražiausios spalvos Tau, Lietuva

„Gražiausios spalvos Tau, Lietuva“ – tokia tema Aštriosios Kirsnos ir Kučiūnų skyriuose organizuota akcija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.  Šioje akcijoje dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Kartu su mokytojomis tris dienas savo aprangą puošė Lietuvos trispalvės spalvomis. Mokiniai stengėsi savo aprangoje atrasti kuo daugiau geltonos, žalios, raudonos spalvos akcentų. Smagu, kad šių spalvų mokinių aprangoje su kiekviena diena vis daugėjo. Akciją užbaigė sukurdami „Delniukų vėliavą“.

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo ir lietuvių kalbos dienas, mokiniai taip pat aktyviai įsitraukė ir į kūrybines veiklas. Puošė „Lietuvėlę“ gražiausiais žiedais ir širdelėmis, gamino vėliavėles, deklamavo eiles. Žiūrėjo specialiai vaikams parengtą video filmuką apie vasario 16-ąją. Mokiniai sužinojo, kas gi įvyko būtent šią, vasario 16-ąją dieną, ir kodėl ji yra vadinama valstybės atkūrimo diena.  Pasižiūrėję filmuką, vaikai patikrino žinias viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą? Džiaugėsi, kad gali laisvai kalbėti, skaityti ir rašyti  savo gimtąja kalba.

Pradinių klasių mokytojos