Gražiausi pavasario žiedai mamytei!

Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos.  Taip pat yra sukurta daug eilių apie motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti, motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus, motinos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja. Motinos diena – nuostabi šventė. O geriausia dovana mamai – gražūs žodžiai. Todėl gegužės 2 dieną specialiųjų klasių mokiniai  pakvietė savo mamas, kad galėtų jas pasveikinti Motinos dienos proga. Mokiniai paruošė trumpą koncertą: deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, šoko nuotaikingą šokį. Įteikė  mamytėms dovanėles, kurias patys ruošė su didžiausia meile ir kruopštumu.