GIMNAZIJOS JAUNIEJI ŠAULIAI LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIME VEISIEJUOSE

Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) Alytaus  apskrities karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų rajono gen. Adolfo Ramanausko–Vanago šaulių 104-osios kuopos šauliai, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai kartu su rajono ugdymo įstaigų mokiniais, mokytojais, vadovais, įstaigų, bendruomenių atstovais, svečiais Veisiejuose  minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Minėjimo dalyviai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną, Santarvės aikštėje prie Nepriklausomybės paminklo padėjo gėles, uždegė žvakutes.

Jaunieji šauliai rikiuote įveikdami simbolinę trasą atidarė jau tradiciniu tapusį moksleivių bėgimą ,,Laisvės taku”. Visi bėgimo dalyviai apdovanoti atminimo medaliais, o atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai VšĮ Lazdijų sporto centro įsteigtais medaliais.

Lazdijų rajono gen. Adolfo Ramanausko–Vanago
šaulių 104-osios kuopos vadas Kęstutis Pileckas