„Gamtos detektyvai“

Šį pavasarį ir vasaros pradžioje LMNŠC vykdo nemokamų pažintinių žygių projektą „Gamtos detektyvai“, kurį inicijavo Aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūra.

Šiame žygyje Metelių regioniniame parke dalyvavo gamtos mokslų metodinės  grupės mokytojai ir keletas mokinių.

Pradžioje paaiškino žygio taisykles, papasakojo  apie saugomas bei invazines organizmų rūšis, kitą aktualią informaciją. O po to keliavome  tiesiai į gamtą, žygiuodami  ir tyrinėdami biologinę įvairovę.

Žygio dalyvius mokė bei skatino naudotis iNaturalist platforma. Todėl kiekvieno žygio progresą bus galima stebėti šiame iNaturalist puslapyje:

Jei norime  geriau pažinti, kokie paukščiai, vabzdžiai, augalai, grybai ir t.t. gyvena jus supančioje aplinkoje, jei mėgstame leisti laiką gamtoje, jei nebijome  išbandyti išmaniąsias technologijas mokymuisi.

Smagų ir naudingą užsiėmimą vedė LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkas Tomas Pocius.

AČIŪ JAM