FUTBOLIUKAS

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos skyriaus ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su fizinio ugdymo mokytoja dalyvauja respublikiniame projekte „FURBOLIUKAS”.

Kiekvieną kelionės mėnesį mažųjų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių. Laukia linksmi ir iššūkių pilni metai.