Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Europos Taurės varžybose – gimnazijos komandos startas

        Praėjusį savaitgalį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aisštoko komanda pradėjo žiemos sezoną varžybomis Austrijoje, Amstetten mieste. Čia vyko Europos vyrų aisštoko Taurės varžybos, kur rungtyniavo elitiniai Europos bavariškojo akmenslydžio klubai. Iš viso tarpusavyje žaidė 21 komanda iš Austrijos, Vokietijos, Italijos, Šveicarijos, Čekijos, Slovėnijos ir Lietuvos. Mūsų gimnaziją atstovavo Titas Malinauskas, Nedas Piličiauskas, Skirmantas Žukauskas, Justinas Buzas. Skirmantas ir Justinas -buvę gimnazijos auklėtiniai, aktyviai treniruojasi ir prisijungia prie gimnazijos aisštoko sportininikų. Pirmą turnyro dieną  lazdijiečiai sunkiai pratinosi prie ledo aikštelės ir nepateko į atkrintamąsias varžybas. Sekmadienį jie žaidė paguodos Taurėje ir pasirodė žymiai geriau. Nugalėjo Slovėnus, Prancūzijos komandą ir patyrę du pralaimėjimus užėmė trečią vietą. Gimnazijos komandai vadovauja mokytojas Žilvinas Eidukaitis. Toliau ruošiantis žiemos varžyboms, numatytos treniruotės Kauno ledo arenoje, turnyrai Vilniuje, Rokiškyje, Kėdainiuose. Jaunių komanda ieško pastiprinimo ir norinčius išbandyti šį žiemos sportą kviečia prisijungti.

 

Žilvinas Eidukaitis

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt