Etnosporto žaidynės

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje birželio 13 dieną vyko etnosporto žaidynės. Šių žaidynių tikslas-skatinti mokinius pažinti, domėtis lietuviškomis savo regiono tradicijomis, būti fiziškai aktyviems. Šias žaidynes organizavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai kartu su „Etnodvikovų federacija“, etnosporto viceprezidentu, Lazdijų Motiejaus Gustaičio 4gb mokiniu, Martynu Mikelioniu. Etnosporto žaidynėse dalyvavo 7 klasių rinktinės  komandos ,kurių sudėtį sudarė dvi mergaitės, trys berniukai. Mokiniai rungėsi trejose rungtyse: lazdos traukynės, lazdos išstūmimas iš rato, lietuviškos ristynės. Nugalėtojais tapo:

I-os vietos 7b klasės komanda: Milena Rusevičiūtė, Reda Rutkauskaitė, Emilis Mažeika, Ugnius Butkauskas, Renaldas  Gasiūnas.

II-os vietos 7c klasė komanda :Greta Barišauskaitė, Ema Aleksandravičiūtė, Domas Levickas, Domantas Navickas, Edas Vitkevičius

III-os vietos 7a komanda: Kristalė Švelnikaitė, Emilija Pileckaitė, Lukas Puotelis, Gytis Kardokas, Laurentas Jušinskas

Džiaugiamės mokinių iniciatyvumu pažinti savo tautos tradicijas, išbandyti įvairias fizinio aktyvumo formas, draugišku rungtyniavimu.

Mokytoja Aušra Kmieliauskienė