EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „KALĖDINIO ŽAISLIUKO GAMINIMAS“

Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės. Vaikai su nekantrumu laukia ne tik išsvajotų dovanų, bet ir smagių švenčių.

Gruodžio 3 dieną Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos skaitykloje vyko edukacinis užsiėmimas specialiųjų klasių mokiniams „Kalėdinio žaisliuko gaminimas“. Čia jų laukė bibliotekininkė D. Mikalauskienė ir technologijų mokytoja  L. Žaliauskienė.  Mokytoja parodė vaikams, kaip iš veltinio galima pasigaminti kalėdinį žaisliuką. Jie savarankiškai pasirinko savo mėgstamas spalvas, su mokytojų pagalba  noriai piešė, karpė ir klijavo kalėdinio žaisliuko detales. Kiekvienas darbelis išsiskyrė savitumu, žaismingumu. Savo pagamintais žaisliukais vaikai papuošė Kalėdinę eglutę.

Specialiųjų klasių mokytojos Ž. Klimienė ir V.  Burdulienė