Edukacinė – pažintinė kelionė į Seirijus ir Metelius

Balandžio 25 d. specialiųjų klasių mokiniai, lydimi auklėtojos Laimos, mokytojų Vydos ir Živilės, mokytojų padėjėjų Jolantos, Laimos ir Inos vyko į edukacinę – pažintinę kelionę po Seirijų ir Metelių miestelius. Seirijų bibliotekoje aplankėme L. Kabelkaitės karpinių parodą „Šokis ant žiedlapių“. Laisvalaikio zonoje sportuodami ant treniruoklių ir pramogaudami vaikų žaidimų aikštelėje džiaugėmės pavasariu, stebėjome gamtą. Keliavome į senjorų parką, skaičiavome vėžliukus, esančius įvairiose miestelio vietose. Sustojome skulptūrų parke, fotografavomės prie žydinčios sakuros.

Vėliau vykome į Metelių biblioteką aplankyti R. Amboltienės kačių statulėlių parodos „Išlik ramus“. Vaikai džiaugėsi neišpasakyta gausa ir  įvairove  katinų statulėlių. Apžvalginėje ekskursijoje, stebėjome Metelių miestelio panoraminius vaizdus. Kupini įspūdžių grįžome į gimnaziją.

rbt