Edukacinė-pažintinė ekskursija į Kauną

Balandžio 27 d. LMGG A. Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus 7-8ki klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Pasaulio gyvūnai” – tai unikali galimybė paprastai ir linksmai susipažinti su pasaulio gyvūnais, aplankant vieną seniausių muziejų Lietuvoje – Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Edukacinėje klasėje pateikiant vaizdines priemones vyko paskaita-diskusija apie pasaulio gyvūnus, jų įvairovę ir paplitimą Žemės planetoje. Mokiniai dalyvavo praktinėje veikloje – aktyviame ekspozicijos tyrinėjime – vaikščiojant po muziejaus sales, vartant su išskirtinių muziejaus eksponatų iliustracijomis, atrasti iliustracijose pavaizduotus gyvūnus ekspozicijose, o jų pavadinimus surašyti į laiptažodį. Po šios puikios edukacijos vykome į atnaujintą Kauno zoologijos sodą. Čia tyrinėjome, kaip jutimai padeda pažinti aplinką žmonėms bei gyvūnams, kaip tai veikia mūsų emocijas. Vaikštinėdami po zoologijos parką, apžiūrėjome ir susipažinome su Lietuvos ir pasaulio gyvūnų įvairove. Puikus oras ir geros emocijos buvo garantuotos. Po šios išvykos visi buvo vieningos nuomonės, kad:
  • Jei nebūtų gamtos – nebūtų ir mūsų.
  • Todėl kiekvienas turime suprasti, gamtą privalome saugoti, globoti ir mylėti.
  • O svarbiausia – pažinkime ją ir tapkime geriausiais draugais.