Edukacinė išvyka į Zuikių muziejų

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos specialiųjų klasių mokiniai su mokytojomis Ž. Klimiene ir Vyda Burduliene lankėsi Sasnavos bendruomenės Zuikių muziejuje. Ten jie pamatė apie 6000 įvairiausių zuikučių. Mažiausias – vos 1 cm., didžiausias – 3 m. Zuikiai į muziejų atkeliavo iš įvairių pasaulio kampelių. Kiti ypač brangūs emociškai, nes juos atvežė vaikai. Taip vaikai šiuo būdu skatinami ne išmesti, o išgelbėti savo zuikius nuo šiukšlyno.

Mokiniai dalyvavo ir edukacinėje programoje „Zuikių mokyklos mokslai”. Pirmiausia visi buvo ,,paverčiami” zuikiais, o tada kepė zuikių pyragus, darė zuikių arbatą, klausėsi istorijų ne tik apie  zuikius, Zuikių muziejų, bet ir apie Sasnavos miestelio kilmę, žaidė žaidimus. Zuikienė skatino vaikus turėti svajonę ir jos siekti, kartu skanavo iškeptą zuikio pyragą. Visi Zuikių mokyklos mokiniai, ne tik gavo daug gerų emocijų, žinių, bet ir Zuikienės lauktuvių.

„Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.“
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.